Dřevěné hodinky TimeWood Acrux

acrux

Nový produkt

Nabízíme Vám tyto stylové a originální dřevěné hodinky TimeWood Acrux, které jsou vyrobeny ze světlého javorového dřeva. Ciferník s kovovými římskými číslicemi a jemnými hodinovými ručičkami působí velmi elegantně a hodí se proto do každé společnosti.

Doprava zdarma
 Nastavitelná délka řemínku
 Javorové dřevo

Více informací

2 390,00 Kč

Parametry

Materiál hodinek Javorové dřevo
Hodinový strojek CITIZEN MIYOTA
Kategorie Celodřevěné hodinky
Výška pouzdra hodinek (mm) 52
Šířka pouzdra hodinek (mm) 52
Délka pásku hodinek (mm) 245
Šířka řemínku hodinek (mm) 25
Hmotnost (gramy) 57
Tvar pouzdra Kulaté
Hypoalergenní Ano

Více informací

Délka pásku je nastavitelná pomocí jednoduchého zařízení. Osičky jsou vyrobené z pevného kovu, který se neohýbá a nemusíte se tak obávat o poškození dřevěného "pásku" hodinek.

Precizní japonské provedení strojku Miyota Citizen dodává hodinkám kvalitní mechanismus, který je velmi spolehlivým ukazatelem času. 

Javorové dřevo

Dřevo na hodinky Acrux se získává z cukrového javoru (silver maple), který mezi javory dorůstá nejvyšší velikosti, a to až do výšky 40 metrů. Také je ale nejrychleji rostoucím javorem mezi všemi druhy. Textura je již od přírody velmi hladká a letokruhy nejsou tak výrazné jako u jiných druhů dřeva. Barva dřeva je velmi světlá, což tvoří z hodinek Acrux opravdu unikátní kus. Výhodou řádně vyschlého javoru je jeho stálost a velmi slabá náchylnost k jekémukoliv znehodnocení. Tento druh javoru také patří mezi tvrdší javorové druhy.

Ke stažení