Zabýváme se prodejem stylových dřevěných hodinek vyráběných z různých druhů javorového a exotického santalového dřeva. Náš eshop byl založen již roku 2013 a od této doby sbíráme cenné zkušenosti na poli designových dřevěných doplňků, kterými jsou právě unikátní dřevěné hodinky.

V případě informací o výběru dřevěných hodinek nás neváhejte kontaktovat pomocí kontaktního formuláře nebo na kontakty uvedené níže.

Kontaktní email:info@drevohodinky.cz 

Tel.: 734 412 991 nebo 773 694 946

O hodinkách

Dřevěné hodinky jsou velmi stylovým a moderním doplňkem, s kterým vyvoláte rozruch a zájem v každé společnosti. Jedná se o velmi detailní hodinářskou práci, kdy každý kus je vyroben tak, aby vše precizně sedělo, jak má. Hlavním motorem každých hodinek je hodinový strojek.

O chod našich dřevěných hodinek se stará japonský strojek Miyota Citizen, který zabezpečí spolehlivý chod. Přeci jen, japonská preciznost v pracovním nasazením je známá a historie výroby hodinek rovněž, jelikož výroba hodinek v Japonsku má již dlouhou tradici. Hodinky Citizen jsou spolu se s další japonskou značkou Casio, jedny z nejprodávanějších hodinek a nám je ctí, že o chod těch našich se stará strojek, který pochází z dílen Citizen.

Nově také u vybraných hodinek můžete nalézt švýcarské hodinové strojky Ronda. Přeci jen, na výběru strojků si dáváme záležet a ve Švýcarsku jsou mistry svého řemesla.

Naše značky

Hlavní nabídku našich dřevěných hodinek tvoří hodinky značky TimeWood. Mottem této společnosti je koncept BACK TO NATURE, který se vyznačuje propojením přírody a moderními trendy. Každý kus se stává o to originálnějším a identitním, že každý kus dřeva má různorodou strukturu. Tyto hodinky, kromě mechanických částí, jsou vyrobeny ze 100% dřeva a to buď ze santalového či javorového dřeva.

Portfolio našich dámských hodinek jsme rozšířili o značku BeWell. Tato značka, stejně jako TimeWood, skrývá uvnitř stejně kvalitní hodinový strojek od Citizen. Hodinky jsou vyráběny z exotického dřeva, pásek však není celodřevěný jako u značky TimeWood, ale je vyroben z kvalitní hovězí kůže.

O značce Citizen

Značka Citizen působí na trhu již od roku 1930 a proto se může chlubit s obrovskými zkušenostmi s výrobou hodinek a hodinových strojků. Hodinek tato firma vyrobí přes 200 milionů za rok a to již je úctyhodné číslo.